Darowizny w Programie Wrażliwi.ORG mogą rejestrować tylko Honorowi Partnerzy Programu.
Jesteś aktualnie zalogowany jako Podopieczny Programu. W celu rejestracji nowej wpłaty zaloguj się jako Honorowy Partner Programu.
 • ochrona środowiska naturalnego
 • opieka nad zwierzętami
 • pomoc potrzebującym
 • ratowanie życia
 • działalność społeczna

  Fundacja Krystyny Ciołkosz Za Szybą

  W Fundacji na Państwa pomoc czeka wiele dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju, które świat zewnętrzny, co prawda widzą, ale nie mogą w nim uczestniczyć, bo ich świat jest właśnie „za szybą". Niby blisko, jednakże dla nich tak bardzo daleko...

  POMÓŻMY, ABY TE DWA ŚWIATY POŁĄCZYŁY SIĘ I ZROZUMIAŁY

  Jest wiele możliwości skutecznej pomocy, lecz skomplikowana diagnostyka autyzmu i innych zaburzeń rozwoju oraz leczenie są bardzo drogie.

  W zmaganiu się z autyzmem dziecka większość rodziców jest pozostawionych samym sobie. Najgorsze uczucie dla nich to bezsilność, ponieważ wiedzą, ze można byłoby dziecku pomóc, jednak z powodów finansowych ta pomoc jest nieosiągalna.

  Fundacja finansuje między innymi terapie behawioralne, sensoryczne czy logopedyczne. Dzieci, które są tak bardzo zamknięte na świat zewnętrzny, wymagają nauki mówienia. Podopiecznymi fundacji, oprócz tych głęboko zamkniętych we "własnym świecie", są dzieci pod względem intelektualnym wybitnie zdolne, ale z ogromnymi deficytami pod względem emocjonalnym i socjalnym. Niektóre z nich w ogóle nie mówią, ale na komputerze potrafią robić cuda.

  - Są przypadki dzieci autystycznych z nadwrażliwością słuchową czy sensoryczną. Potrafią "walić się" po głowie, krzyczeć czy zachowywać się w inny, niecodzienny sposób z powodu dźwięku dla nas normalnego, a dla nich będącego nie do przyjęcia. Podobnie sprawa ma się z nadwrażliwością sensoryczną, gdy każde dotknięcie potrafi sprawiać im ból.

  Szanowni Państwo, choroba nie wybiera statusu społecznego, wykształcenia; może dotknąć każdego z nas. Nie powinniśmy w takiej sytuacji być sami.

  Nie można pomóc wszystkim, ale nie może to być pretekstem, żeby nie pomagać w ogóle. Każda Wasza złotówka zapewni szansę na poprawę zdrowia i jakości życia chorym dzieciom.

  Życzymy Państwu i sobie, aby Fundacja Za Szybą była naszym wspólnym dziełem i przyniosła dzieciom samo DOBRO.

   

   

   

  Posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego
  • adres www: http://fundacjazaszyba.org.pl/
  • nr konta bankowego:
   91 1090 1522 0000 0001 0508 2692
  • telefon: 516 059 860
  • fax: 71-360-41-45
  • adres:
   Al. Armii Krajowej 4A / 4, 50-541 Wrocław
  • Nr KRS: 0000252666
  UWAGA! Jeśli masz podejrzenie, że wskazany tu numer konta jest nieprawdziwy bądź nieaktualny - prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu do organizatora Programu Wrażliwi.ORG oraz do fundacji wskazanej na tej stronie.

  Pamiętaj że przed wykonaniem przelewu numer konta możesz zweryfikować na macierzystej stronie fundacji bądź kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem.
  Organizacja w kategorii
  Działalność charytatywno-społeczna

  Wspierając ją możesz otrzymać
  Certyfikat Wrażliwości Społecznej
  Copyright © 2016 by Wrażliwi.ORG. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.